Show sidebar
Uždaryti

Gliukozės matuoklis žmonėms, turintiems regėjimo sutrikimus, Wellion® CALLA Dialog

1.00
Nekalibruojamas gliukozės matuoklis. Matuoklio nereikia kalibruoti, todėl kraujo gliukozės matavimas yra paprastas ir tikslus. Šis gliukozės matuoklis suteikia galimybę akliesiems bei žmonėms su regėjimo negalia lengvai ir patikimai kontroliuoti savo kraujo gliukozę. Visi tyrimo rezultatai yra aiškiai pranešami balsu, tuo pat metu dideliais skaitmenimis jie rodomi ekrane. Vartotojas gali pasirinkti iš dviejų kalbų - anglų ir vokiečių.      
Uždaryti

Ketonų juostelės

10.00
Ketonų diagnostinės juostelės gliukozės kiekio nustatymui šlapime
Uždaryti

Kraujo gliukozės/ ketonų matuoklis Wellion®, LEONARDO GLU/KET

20.00
DĖMESIO!
DOVANOJAME  „Wellion LEONARDO GLU-KET“ matuoklį (1 vnt.) klientams, turintiems su mumis pasirašytą insulino pompos nuomos sutartį.

Išsiųskite mums savo PRAŠYMĄ el. paštu: info@monameda.lt.

kompensacija insulino pompai
Kraujo gliukozės ir ketono tyrimai vienu prietaisu - saugiai diabetinės ketoacidozės profilaktikai!
Gliukozės kiekio kraujyje tyrimai yra kasdieninė diabetu sergančiųjų rutina. Esant aukštam gliukozės kiekiui kraujyje,  labai svarbu tirti ir ketonus kraujyje. Gliukozė yra pagrindinis kūno energijos šaltinis. Tačiau ji paverčiama energija tik tuo atveju, jei tam yra pakankamai insulino. Jei insulino trūksta, organizmas naudoja riebalų rūgštis kaip alternatyvų energijos šaltinį. Šio proceso metu susidaro ketonai, kurie gali sukelti didelės koncentracijos ketoacidozę, pavojingą gyvybei. Esant dideliam gliukozės kiekiui kraujyje, kiekvienam diabetu sergančiajam turėtų būti įprasta periodiškai matuoti ir ketonų kiekį organizme, kad laiku būtų išvengta diabetinės ketoacidozės. „Wellion LEONARDO GLU-KET“ siūlo galimybę lengvai ir greitai išsitirti abu parametrus. Norėdami pasitikrinti gliukozės ar ketonų kiekį, naudokite atitinkamą diagnostinę juostelę - prietaisas automatiškai nustato, kurį tyrimą jūs atliekate. „Wellion LEONARDO GLU-KET“ ekranas yra lengvai įskaitomas dėl nuolatinio foninio apšvietimo ir didelių skaitmenų. Apšviesta diagnostinės juostelės įstatymo vieta leidžia atlikti tyrimus ir silpnai apšviestose vietose (pvz., kine ar teatre).    
Uždaryti

Medtrust Light diagnostinės juostelės

13.00
Medtrust Light diagnostinės juostelės yra naudojamos su Wellion CALLA kraujo gliukozės matuokliais kraujo gliukozės nustatymui. AKCIJA ! 3+1 nemokamai  (perkant ar užsakant su receptu į vaistinę 3 dėžutes juostelių, 1 dėžutė - dovanų) Medtrust Light diagnostinės juostelės yra puikiai tinka tiek asmeniniam, tiek sveikatos priežiūros specialistų naudojimui.
Uždaryti

Wellion® CALLA mini gliukozės matuoklis

20.00
Mažas ir patogus kraujo gliukozės matuoklis, lengvai skaitomas ekranas su dideliais ir aiškiais tyrimų rezultatais. Wellion CALLA mini mažas 0,6 μl kraujo mėginys ir 6 sekundžių matavimo laikas garantuoja kasdieninį greitą ir saugų kraujo cukraus patikrinimą.

Užsakant su receptu į vaistinę ar perkant 3 pak. ir daugiau MedTrust gliukozės juostelių, šis matuoklis - dovanų

Uždaryti

Kraujo ketonų diagnostinės juostelės Wellion® LEONARDO KET, 10 vnt.

18.00
Wellion Leonardo ketonų diagnostinės juostelės turi būti naudojamos su Wellion LEONARDO GLU/KET matuokliu kiekybiškai išmatuoti kraujo ketonus veniniame arba kapiliariniame kraujyje. Juostelės - kalibruotos plazmoje, kad būtų galima lengvai palyginti su laboratorijos rezultatais. Wellion LEONARDO ketonų kraujyje diagnostinės juostelės gali būti naudojamos tiek diabetu sergančiųjų savikontrolės tikslams, tiek asmenims, norintiems savarankiškai sekti ketonų kiekį organizme. Tinka ir sveikatos priežiūros specialistų naudojimui.