Show sidebar
Uždaryti

Ketonų juostelės

10.00
Ketonų diagnostinės juostelės gliukozės kiekio nustatymui šlapime
Uždaryti

Kraujo gliukozės/ ketonų matuoklis Wellion®, LEONARDO GLU/KET

20.00
DĖMESIO!
DOVANOJAME  „Wellion LEONARDO GLU-KET“ matuoklį (1 vnt.) klientams, turintiems su mumis pasirašytą insulino pompos nuomos sutartį.
Išsiųskite mums savo PRAŠYMĄ el. paštu: info@monameda.lt.
Komplektacija :
  • matuoklis;
  • pradūrėjas
  • 10 gliukozės diagnostinių juostelių;
  • 10 lancetų;
  • dėklas;
  • vartotojo vadovas.
 
Uždaryti

Wellion® CALLA Dialog kalbantis gliukozės kiekio kraujyje matuoklis

20.00
Šis gliukozės matuoklis suteikia galimybę akliesiems bei žmonėms su regėjimo negalia lengvai ir patikimai kontroliuoti savo kraujo gliukozę. Visi tyrimo rezultatai yra aiškiai pranešami balsu, tuo pat metu dideliais skaitmenimis jie rodomi ekrane. Vartotojas gali pasirinkti iš dviejų kalbų - anglų ir vokiečių.
     
Uždaryti

Wellion® CALLA mini gliukozės matuoklis

20.00
Mažas ir patogus kraujo gliukozės matuoklis, lengvai skaitomas ekranas su dideliais ir aiškiais tyrimų rezultatais. Wellion CALLA mini mažas 0,6 μl kraujo mėginys ir 6 sekundžių matavimo laikas garantuoja kasdieninį greitą ir saugų kraujo cukraus patikrinimą.

Užsakant su receptu į vaistinę ar perkant 3 pak. ir daugiau MedTrust gliukozės juostelių, šis matuoklis - dovanų

Uždaryti

Wellion® Medtrust Light diagnostinės juostelės, 50 vnt.

13.00
Medtrust Light diagnostinės juostelės yra naudojamos su Wellion® CALLA kraujo gliukozės matuokliais kraujo gliukozės nustatymui. AKCIJA ! 3+1 nemokamai  (perkant ar užsakant su receptu į vaistinę 3 dėžutes juostelių, 1 dėžutė - dovanų) Wellion® Medtrust Light diagnostinės juostelės  puikiai tinka tiek individualiam, tiek sveikatos priežiūros specialistų naudojimui.
Uždaryti

Wellion®LEONARDO GLU diagnostinės juostelės, 50 vnt.

15.00
Wellion Leonardo GLU diagnostinės juostelės yra naudojamos su Wellion Leonardo GLU/KET  matuokliais kraujo gliukozės nustatymui.  
Uždaryti

Kraujo ketonų diagnostinės juostelės Wellion® LEONARDO KET, 10 vnt.

18.00
Wellion® Leonardo ketonų diagnostinės juostelės  naudojamos tik su Wellion® LEONARDO GLU/KET matuokliu kiekybiškai išmatuoti kraujo ketonus veniniame arba kapiliariniame kraujyje. Juostelės - kalibruotos plazmoje, kad būtų galima lengvai palyginti su laboratorijos rezultatais. Wellion® LEONARDO ketonų kraujyje diagnostinės juostelės gali būti naudojamos tiek diabetu sergančiųjų savikontrolės tikslams, tiek asmenims, norintiems savarankiškai sekti ketonų kiekį organizme. Tinka ir sveikatos priežiūros specialistų naudojimui.