„Medtronic“ kompanija tiki medicinos technologijų galia pagerinti žmogaus gyvenimą. Prieš septynis dešimtmečius kompanijos įkūrėjas išrado baterijomis maitinamą širdies stimuliatorių. Šiandien tai viena didžiausių medicinos prietaisų kompanijų pasaulyje. Veikdami 150 šalių, „Medtronic” produktai gydo 70 sveikatos būklių ir apima širdies prietaisus, kaukolės ir stuburo robotus, insulino pompas, chirurginius įrankius, pacientų stebėjimo sistemas ir kt. Kompanijos terapijos padeda 72 milijonams žmonių per metus ir tęsia misiją malšinti skausmą, atkurti sveikatą ir pratęsti gyvenimą.

Medtronic Diabetes:

Medtronic Diabetes yra MEDTRONIC kompanijų grupės, medicinos technologijų lyderės Pasaulyje, narė.

Jau daugiau nei 35 metus „Medtronic Diabetes“ kompanija didžiuojasi savo ilga inovacijų lyderės istorija Pasaulyje ir toliau skatina naujoves, įskaitant naujus insulino tiekimo sprendimus. Yra sutelkusi dėmesį į lengvai naudojamų produktų kūrimą, bei tikisi, kad Medtronic ateities technologijos leis žmonėms daugiau dėmesio skirti gyvenimui, o ne diabeto kontrolei.

Bendrovės „MONAMEDA” kolektyvas didžiuojasi tuo, kad turi galimybę Lietuvai pristytyti vieno geriausių Pasaulio gamintojų produktus, bei džiaugiasi suteikęs galimybę diabetu sergantiesiems naudoti pažangiausias diabeto kontrolės priemones.

„Medtronic” insulino pompas  Lietuvos rinkai tiekiame nuo 2003 metų. Turime didelę patirtį diabeto kontrolės technologijų naudojimo,aptarnavimo ir konsultavimo srityje.  Mūsų darbuotojai nuolat atnaujina žinias Medtronic kompanijos organizuojamuose mokymuose ir seminaruose.

Tęskime sveikatos priežiūrą toliau kartu.