Technologiškai pažangiausia diabeto gydymo sistema su SmartGuard™ automatika. Automatiškai reguliuoja bazinio insulino tiekimą ir koreguoja aukštą gliukozės lygį kraujyje.*

Dabar su Guardian™ 4 gliukozės jutikliu

Padeda išlaikyti gliukozės lygį kraujyje tikslinėse ribose (TIR - time in range) daugiau kaip 70% ir pasiekti HbA1c** mažiau kaip 7,0% be papildomų dūrių į pirštą.*+

MiniMed™ 780G sistema padeda vidutiniškai 80% laiko praleisti tinkamose ribose³: daugiau kaip 19 valandų geros kontrolės kiekvieną dieną.

Automatizuota*, kad būtų lengviau*** stabilizuoti gliukozės lygį¹²³

90% mažiau dūrių lyginant su daugkartinėmis insulino injekcijomis

Be dūrių į pirštą*

Patikima ir rekomenduojama

99% pacientų, kurie anksčiau naudojo daugkartines insulino injekcijas ir NGS (nuolatinis gliukozės stebėjimas), sutiko, kad MiniMed™ 780G insulino pompos sistema yra geresnė

Automatiškai* reguliuoja insulino tiekimą ir koreguoja gliukozės lygį kas 5 minutes 24 valandas per parą be dūrių į pirštą*+

MiniMed™ 780G sistema padeda vidutiniškai 80% laiko praleisti tinkamose ribose³: daugiau kaip 19 valandų geros kontrolės kiekvieną dieną.

Numato

Stebi insulino poreikį pagal gliukozės kiekį realiuoju laiku ir asmenines tendencijas.++

Reguliuoja

Tiksliai reguliuoja insulino tiekimą, kad padėtų išvengti aukšto ir žemo gliukozės lygio.

Koreguoja

Automatiškai* koreguoja aukštą lygį, kad padėtų kompensuoti angliavandenius, kurių suskaičiuotas kiekis ne visada tikslus, ar valgio dozę, kurią kartais praleidžiate¹

„Naudodamasis šia sistema pirmą kartą gyvenime galėjau atitraukti savo mintis nuo visų diabeto gydymo ir kontrolės dalykų. Kol nepabandžiau, nežinojau, kiek daug laiko man tai užėmė!”
MiniMed ™ 780G vartotojas

MiniMed™ 780G sistemos komponentės

Nuolatinio gliukozės matavimo sistema (NGMS)

GuardianTM 4 gliukozės jutiklis ir siųstuvas matuoja gliukozės kiekį ir kas 5 minutes siunčia informaciją pompai. Kalibravimui ar diabeto gydymo sprendimams priimti nereikia durti piršto*+

Insulino pompa

Remiantis naujausia informacija, gaunama iš NGMS kas 5 minutes, pompa automatiškai reguliuoja ir koreguoja insulino tiekimą. Jei jūsų tendencija yra aukšta gliukozė, pompa tieks daugiau insulino. Jei jūsų tendencija yra yra maža gliukozė, jums bus skiriama mažiau insulino arba sustabdoma. Pompa taip pat gali jus įspėti prieš pasiekiant aukštą arba žemą gliukozės lygį.

MiniMed™Mio™ Advance infuzijos rinkinys

Lengvai, greitai, be rūpesčių6.

MiniMed™ Mio™ Advance infuzijos rinkinys sukurtas su iš anksto integruotu šovikliu, kad būtų galima greičiau ir paprasčiau pakeisti rinkinį su mažiau žingsnių6,7.

Geresnis rezultatas su mažiau pastangų

SmartGuard™ technologija padeda išvengti aukšto ir žemo gliukozės lygio

MiniMed™ 780G sistema su SmartGuard™ technologija

MiniMed™ 780G sistema nuolat analizuoja jūsų insulino poreikį,reguliuoja insulino tiekimą ir automatiškai koreguoja aukštą gliukozės lygį kraujyje*, kartu saugodama jus nuo hipoglikemijos epizodų. Algoritmas automatiškai* reguliuoja bazines insulino dozes ir koreguojančius boliusus, kad galėtumėte susikoncentruoti į savo gyvenimą, o ne į gliukozės kiekį kraujyje.

Esame tam, kad palengvintume jūsų gyvenimą sergant diabetu

Susisiekite su mumis telefonu +370 620 44 443 arba el.paštu info@monameda.lt

Gliukozės lygis ir insulino pompos informacija gali būti peržiūrimi išmaniajame telefone. Dabar galite lengvai sekti savo gliukozės reikšmes ir gauti pranešimus telefone, jei gliukozė pakils arba sumažės. Galite matyti informaciją apie insulino tiekimą, gliukozės pokyčio tendencijas, laiką tiksliniame diapazone ar gliukozės vidurkį.

Programėlę MiniMed™ Mobile galite atsisiųsti nemokamai daugeliui iOS ir Android išmaniųjų telefonų.

Galite pasirinkti dalintis savo diabeto duomenimis su savo priežiūros partneriais realiu laiku. Tam skirta programėlė CareLink™ Connect. Tuomet sekėjai galės matyti jūsų gliukozę realiu laiku, insulino tiekimą, gliukozės pokyčio tendencijas, laiką tiksliniame diapazone bei gauti pranešimus apie aukštą ar žemą gliukozę.

Medtronic programėlių ir prietaisų suderinamumo paieškos įrankis

732208
apple-logo-png-dallas-shootings-don-add-are-speech-zones-used-4

Techninės specifikacijos

Atsparumas vandeniui Pagaminimo metu bei tinkamai įdėjus insulino rezervuarą pompa yra atspari vandeniui iki 2,4 metro gylio iki 30 minučių.
Aplinkos sąlygos MiniMed™ 780G insulino pompos sistema sukurta taip, kad atlaikytų daugumą sąlygų, su kuriomis susiduriate kasdieniame gyvenime. Pompos laikymo temperatūros diapazonas yra nuo -20ºC iki 50ºC. Oro slėgio diapazonas yra nuo 700 hPa iki 1060 hPa (10,2 psi iki 15,4 psi).
Aukščio diapazonas Pompos veikimo diapazonas yra nuo 10,2 psiA (70,33 kPa) iki 15,4 psiA (106,18 kPa)
Saugojimo diapazonas yra nuo 7,2 psiA (49,64 kPa) iki 15,4 psiA (106,18 kPa)
Insulino tipas Greito veikimo U100 insulinas (HumalogR arba NovoRapidR), kurį paskyrė sveikatos priežiūros specialistas.
Bolius tiekimas Bolius greitis

 • Standartinis : 1.5 vieneto per minutę
 • Greitas : 15 vienetų per minutę

Programavimo žingsnis (prieaugis)

 • 025 vieneto
 • 05 vieneto
 • 1 vieneto

Max bolius 25 vienetai

Bazės greitis 0 iki 35 vienetų per valandą.
Ekranas
 • Spalvotas ekranas su automatiniu ryškumo reguliavimu
 • Foninio apšvietimo laikas 15 sekundžių (numatytasis), 30 sekundžių, viena minutė, trys minutės
Baterija ir maitinimas Pompai reikalinga viena nauja AA (1,5 V) baterija. Norėdami gauti geriausią rezultatą, naudokite naują AA ličio (FR6) bateriją. Pompai taip pat tinka AA šarminė (LR6) arba visiškai įkrauta AA NiMH (HR6) nikelio-metalo hidrido įkraunama baterija.
Pompos atmintis Bet kuriuo metu galite peržiūrėti 35 dienų pompos istoriją.
Dydis Pompos matmenys centimetrais yra ne didesni kaip 10,2 ilgis x 5,8 plotis x 2,8 gylis.

Insulino pompos masė be baterijos ir eksploatacinių medžiagų yra mažesnė nei 117 gramų..

Garantija
 • Insulino pompa : 4 metai
 • NGS siųstuvas : 1 metai
Suderinami produktai
Rezervuarai Medtronic rezervuaras MMT-332A, 3.0 ml (300 vienetų), Medtronic rezervuaras MMT-326A, 1.8 ml (180 vienetų)
Infuzijos rinkiniai Medtronic Diabetes siūlo platų infuzinių rinkinių asortimentą, kad galėtumėte pasirinkti tinkamiausią savo patogumui ir saugumui kateteriai
Guardian™ Link 4 siųstuvas Naudojamas su pompa nuolatiniam gliukozės stebėjimui (NGS). Prietaisas, jungiamas prie gliukozės jutiklio. Siųstuvas renka jutiklio išmatuotus duomenis ir belaidžiu būdu siunčia šiuos duomenis į stebėjimo įrenginius.
Guardian™ 4 gliukozės jutiklis ir siųstuvas Naudojamas su pompa nuolatiniam gliukozės stebėjimui (NGS). Jutiklis yra nekalibruojamas. Jis matuoja gliukozės kiekį kas 5 minutes, tai yra 288 kartus per dieną, ir suteikia Jums ir Jūsų pompai naujausią informaciją apie tai, kokia yra Jūsų gliukozė  ir kuria kryptimi  ji keičiasi. Šiuos duomenis pompa taip pat naudoja, kad įspėtų Jus apie artėjantį aukštą arba žemą gliukozės lygį. Jutiklis veikia iki 7 parų.
Aksesuarai Yra daug būdų, kaip dėvėti insulino pompą. Pompą galite pritvirtinti prie juosmens ar diržo, apsaugoti ją kišenėje ar net prisegti po drabužiais  aksesuarai
 Accu-Chek® Guide gliukozės matuoklis Lietuvos rinkai netiekiamas

Kam rekomenduojama ši insulino pompa?

MiniMed™ 780G sistema patvirtinta žmonėms, sergantiems 1 tipo cukriniu diabetu, 7 metų ir vyresniems, kurių bendra paros insulino dozė yra 8 vienetai ar daugiau.

Ar sistema palaiko ryšį su mano išmaniuoju telefonu?

Taip. Naudodami MiniMed™ 780G sistemą galite lengvai sekti gliukozės kiekį ir peržiūrėti pranešimus bei įspėjimus savo išmaniajame telefone. Iki 5 priežiūros partnerių gali būti pakviesti atsisiųsti „CareLink™ Connect“ programėlę ir savo telefonuose stebėti jūsų gliukozės reikšmes realiuoju laiku. Galima atsisiųsti nemokamai daugeliui iOS ir Android išmaniųjų telefonų. Norėdami sužinoti, ar jūsų išmanusis telefonas yra suderinamas, žr. šią informacinę lentelę MiniMed™ Mobile

Kuo tokia išskirtinė yra MiniMed™ 780G sistema?

MiniMed™ 780G sistema automatiškai reguliuoja insulino tiekimą pagal jūsų poreikius, kad būtų lengviau*** stabilizuoti gliukozės lygį 1-3Joje yra pažangus diabeto valdymo automatizavimo įrankis, žinomas kaip SmartGuard™ technologija. Jei jūsų gliukozės lygis yra aukštas, tai sistema tiekia daugiau insulino. Jei gliukozės tendencija yra mažėti, insulino skiriama mažiau arba jo visai nėra. Dabar sistema netgi geba pakoreguoti aukštą gliukozės kiekį tais atvejais, kai angliavandenių skaičiavimas nėra tikslus.

Kuo skiriasi sistemos naudojimas nuo pačios insulino pompos naudojimo?

MiniMed™ 780G sistema automatiškai koreguoja bazinio insulino tiekimą pagal nuolatinio gliukozės matavimo reikšmes. Tai reiškia, kad pompa automatiškai gauna gliukozės rodmenis iš Guardian™ 4 jutiklio ir siųstuvo, o tada 24 valandas per parą tiekia kintamą insulino normą, atsižvelgiant į jūsų asmeninius poreikius. Ši integruota sistema, t.y. pompa ir NGMS, kurios kalba viena su kita, gali padėti stabilizuoti gliukozės kiekį ir sumažinti tiek aukštą, tiek žemą gliukozės kiekį.

Ar man vis tiek reikia tikrinti gliukozės kiekį kraujyje duriant pirštą ir susileisti pačiam insuliną ?

Kai naudojate insulino pompą, labai sumažėja dūrių skaičius – iki 90%.* Prie kūno tvirtinamame infuzijos rinkinyje yra maža lanksti plastikinė kaniulė, kuri įvedama po oda ir keičiama kas 2 -3 paras. NGMS gliukozės jutiklis įvedamas kas 7 dienas. „SmartGuard™“ funkcijos naudojimas visiškai nepakeičia piršto dūrių, bet tikriausiai tikrinsite savo KG gerokai rečiau. Jutiklio rodmenys paimami iš Jūsų intersticinio skysčio (skysčio, supančio jūsų audinio ląsteles), o ne iš kraujo, todėl vis tiek turite atlikti tyrimą naudodami KG matuoklį. Naudojant „Guardian™ 4“ jutiklį ir siųstuvą, pirmą kartą įjungus „SmartGuard™“ automato funkciją būtinas gliukozės kiekio kraujyje rodmuo, kitu atveju pirštų durti nereikia. Jei gliukozės įspėjimai ir CGM rodmenys neatitinka Jūsų simptomų, naudokite gliukozės kiekio kraujyje matuoklį, kad priimtumėte sprendimus dėl diabeto gydymo. Svarbu žinoti, kad visos įvestos į pompą ir priimtos gliukozės kiekio kraujyje vertės naudojamos kalibravimui. Žr. Sistemos vartotojo vadovą – SmartGuard™ funkcija.

*Skaičiuojama, kad yra daromos keturios injekcijos per dieną 30 dienų, o vienas infuzijos rinkinys keičiamas kas dvi ar tris paras.

Jei norėčiau pradėti naudotis šia sistema, kokie yra tolimesni veiksmai?

Susisiekite su mumis telefonu +370 620 44 443 arba el.paštu info@monameda.lt ir atsakysime į visus jums rūpimus klausimus .

Visi sergantieji I tipo cukriniu diabetu gali pretenduoti į valstybės kompensaciją insulino pompų nuomai. Daugiau https://www.monameda.lt/biblioteka/pasinaudokite-vlk-kompensacija-insulino-pompos-jos-susinaudojanciu-daliu-bei-ngs-sistemos-nuomai/

Aš esu sveikatos priežiūros specialistas. Kur galiu kreiptis dėl daugiau informacijos?

Jei esate sveikatos priežiūros specialistas, kviečiame aplankyti https://hcp.medtronic-diabetes.com/en-GB

Nuorodos

 1. Carlson AL, et al. Diab Tech and Therap. 2021; DOI 10.1089/dia.2021.0319
 2. Collyns OJ, et al. Diabetes Care. 2021;44(4):969-975.
 3. Medtronic data on file: MiniMed ™ 780G data uploaded voluntarily by 12.870 users in EMEA to CareLink™ Personal, from 27 August 2020 to  22 July 2021. Mean 80% TIR reached by 1.784 users using MiniMed ™ 780G with recommended settings of 2 hours active insulin time and 100 mg/dL (5.5 mmol/L) as glucose target for at least 90% of the time.
 4. Battelino T, et al. Diabetes Care 2019; 42(8): 1593-1603.
 5. Medtronic data on file: MiniMed™ 780G users survey conducted in April-May 2021 in UK, Sweden,  Italy, Netherlands and Belgium. Sample size = 789.
 6. Medtronic data on file. MRM 17430 MiniMed™ Mio™ Advance claims from Human Factors Testing.
 7. Medtronic data on File IFU Comparison versus MiniMed Quick Set.
 8. ADA. 6. Glycemic Targets: Standards of Medical Care in Diabetes—2022 Diabetes Care 2022;45(Suppl. 1): S83–S96
 9. Zhang G, et al. 986-P at the 80th ADA International Conference, June 2020.
 10. Ilany J, et al. Abstract 416 at the 13th ATTD International Conference. February 2020.

*Žr. Sistemos vartotojo vadovą – SmartGuard™ funkcija. Reikalingi tam tikri vartotojo veiksmai.
**Gliukozės valdymo rodiklio (GMI) duomenys iš NGM verčių buvo naudojami HbA1c įvertinti. Apskaičiuota naudojant JAEB https://www.jaeb.org/gmi/.
***Palyginti su MiniMed™ 670G sistema.
+Kai įjungiama SmartGuard™ funkcija, būtinas gliukozės kiekio kraujyje (KG) rodmuo. Jei gliukozės įspėjimai ir NGS rodmenys neatitinka jūsų simptomų, naudokite KG matuoklį, kad priimtumėte sprendimus dėl diabeto gydymo. Žr. Sistemos vartotojo vadovą – SmartGuard™ funkcija. Reikalinga tam tikra vartotojo sąveika.
++Žr. MiniMed™ Mobile programėlę. Naudotojo gidas.
# Kelioms kasdieninėms injekcijoms (3 boliusai ir 1 bazinis insulinas per dieną) reikia 28 injekcijų per savaitę, palyginti su vienu infuzijos rinkinio keitimu kas dvi ar tris dienas.
##Palyginti su SAP+PLGM arba išankstiniu AHCL inicijavimu.
###palyginti su 3 dienų infuzijos rinkiniu MiniMed™ Quick-set™

 

Visi klinikiniai duomenys ir tyrimų rezultatai, įtraukti į šį dokumentą, susiję su MiniMed™ 780G sistema, naudojama kartu su Guardian™ jutikliu 3.
Čia pateikta informacija nėra medicininė konsultacija ir neturėtų būti naudojama kaip alternatyva pasikalbėti su gydytoju. Aptarkite indikacijas, kontraindikacijas, įspėjimus, atsargumo priemones, galimus nepageidaujamus reiškinius ir bet kokią kitą informaciją su savo sveikatos priežiūros specialistu.
EMEA-IPT-2200131©2022 Medtronic. Visos teisės saugomos Medtronic. Medtronic logotipas ir Further, Together yra Medtronic prekių ženklai. Trečiųjų šalių prekių ženklai yra atitinkamų jų savininkų prekių ženklai. Visi kiti prekių ženklai yra Medtronic įmonės prekių ženklai. ACCU-CHEK IR ACCU-CHEK GUIDE LINK yra Roche Diabetes Care prekių ženklai. DreaMed Diabetes yra DreaMed Diabetes prekės ženklas. Ltd. MiniMed™ 780G sistemos algoritmas apima DreaMed Diabetes sukurtą technologiją. Teisėtas MiniMed™ Mio™ Advance infuzijos rinkinio gamintojas yra Unomedical a/s. Aaholmvej 1-3, Osted. 4320 Lejre, Danija.