iPro2 profesionalus tyrimas

Šis „iPro2“ skaitmeninis įrašymo įrenginys yra skirtas nuolat stebėti žmonių, sergančių diabetu
(diabetes mellitus), vidinį gliukozės lygį.
Ši informacija yra skirta papildyti, bet ne pakeisti kraujo gliukozės informaciją, gaunamą naudojant standartinius buitinius gliukozės stebėjimo įrenginius. „iPro2“ skaitmeniniu įrašymo įrenginiu surenkama informacija gali būti persiunčiama į kompiuterį (su interneto prieiga) ir peržiūrima sveikatos priežiūros specialistų.
Ši informacija gali padėti identifikuoti gliukozės lygio nuokrypius virš ir žemiau nustatyto diapazono, atlikti terapijos koregavimus, kurie sumažintų tuos nuokrypius.
 
 
Ši „iPro2“ sistema:
• skirta naudoti tik pagal gydytojo nurodymą.
• neleidžia pateikti duomenų pacientams realiuoju laiku.
• pateikia duomenis, kuriuos gydytojas galės peržiūrėti praėjus įrašymo intervalui (144 val.).
• labiau skirta naudoti retkarčiais, o ne kasdien.
• turi būti naudojama tik kaip pagalbinė, o ne pakeičianti standartinį invazinį matavimą.
 
Ši sistema yra ypatinga tuo, jog leidžia pamatyti 6 parų realų gliukozės kontrolės vaizdą. Žmogus nematydamas gliukozės kreivių realiu laiku, rezultatams turi įtakos tik žmogaus susiformavę įpročiai ir kasdienė kontrolė. 
Šį tyrimą svarbu ir netgi privalu pasidaryti, nes neretai glikuoto hemoglobino tyrimas neapima viso kontrolės rezultato.
Šis paveikslas tą ir parodo - kaip gali atrodyti vienodas glikuoto hemoglobino rezultatas. Pirmu atveju hipoglikeminiai atvejai padengia hiperglikeminius atvejus, todėl glikuotas hemoglobinas išlieka normos ribose, nors staigia nesikeičiantys gliukozės rezultatai turi labai neigiamą įtaką pačiam žmogaus organizmui. Antru atveju, tokį patė glikuotą hemoglobiną turintis žmogus ir išvengdamas hiperglikemijos ir hipoglikemijos atvejų, turi glikuotą hemoglobiną normos ribose ir žmogaus organizmas nepatiria per didelių neigiamų rezultatų dėl per staigiai besikeičiančios gliukozės lygio.