CALLA Luna

Wellion®  LUNA Duo

2 reikšmės: gliukozė ir cholesterolis

Wellion LUNA duo kraujo gliukozės matuoklis suteikia galimybę sekti savo kraujo gliukozės ir bendro cholesterolio lygius. Wellion LUNA duo atlieka du tyrimus.

Modernus Wellion LUNA duo kraujo matuoklis tiksliai matuoja kraujo gliukozę ir patikimai nustato bendrą cholesterolio lygį.

Patogaus dydžios aiškus ekranas, išmetiklis panaudotoms juostelėms ir neslidžios guminės kojelės papildomai palengvina gyvenimą.

Daugelį metų vykdytų mokslinių tyrimų ir tobulinimų dėka MED Trust pavyko atlikti matavimus hematokritui esant 20 – 65 % ribose.

Dėl didelio ekrano ir ypatingai didelių skaičių kraujo gliukozės ir cholesterolio rezultatai yra lengvai skaitomi. Daugeliui žmonių tai bus naudinga jų kasdieniniame gyvenime. O išmetiklio mygtukas leidžia saugiai naudotis Wellion LUNA duo matuokliu. Papildomai matuoklyje skaičiuojami 7, 14, 21, 28 dienų kraujo gliukozės vidurkiai. Reguliari kraujo gliukozės analizė suteikia galimybę pagerinti diabeto kontrolę ir užtikrinti teisingus veiksmus. Atmintis išsaugo 360 kraujo gliukozės ir 50 bendro cholesterolio rezultatų.


Skrajutė